İsfanbul Alışveriş Merkezi - En İyi Açıkhava Alışveriş Merkezi

ETKİNLİK

Bir Alışveriş Bir Eğlence

Bir Alışveriş Bir Eğlence

BİR ALIŞVERİŞ BİR EĞLENCE KAMPANYA KURALLARI

22 Kasım – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında İsfanbul Alışveriş Caddeleri’nde  aynı gün içerisinde tek seferde yapılan 250.- TL ve üzeri alışverişlerde 1 adet tek kişilik İsfanbul Tema Park ücretsiz bilet kuponu, aynı gün içerisinde tek seferde yapılan 100.-TL ve üzeri alışverişlerde 1 adet tek kişilik Jungle İstanbul ücretsiz bilet kuponu seçeneklerinden biri hediye verilecektir.

Jungle İstanbul bileti sadece Jungle Park’ta geçerlidir. Bilete Safari ve Zindan üniteleri dahil değildir.

Kampanya İsfanbul Alışveriş Caddeleri içerisinde yer alan mağazalardan ve yeme–içme noktalarından aynı gün içinde tek seferde yapılan alışverişler için geçerlidir.

Fişler bölünerek hediye sayısı çoğaltılamaz.

Bir kişinin kampanya katılımında harcama üst sınırı toplamda 500.-TL(beşyüz-türklirası)’dir. Toplam 500.- TL üzeri harcamalarda kampanya katılımı gerçekleştirilememektedir.

Ücretsiz bilet kuponu tam ve çocuk bileti ayrımı olmaksızın tüm bilet tiplerinde geçerlidir.

Tema Park ve Jungle İstanbul biletleri, ücretsiz kupon olarak elden teslim edilecektir. Bileti kullanacak kişinin Ad, Soyad ve iletişim bilgileri kupon üzerinde yazılı olmalıdır. Kayıt esnasında kupon üzerine bilgileri yazdırılan kişi haricinde, farklı bir kişi giriş bileti kullanamayacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde İsfanbul Alışveriş Caddeleri kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

Kampanyaya başvuru saat aralığı 12.00-22.00’dir. Başvurular “danışma noktasında kampanya için ayrılan alanda” yapılacaktır.

Ücretsiz bilet kuponları 20 Ocak 2022 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Kampanyadan yalnız T.C. kimlikli yerli misafirlerimiz faydalanabilir. Avm Danışma ve Tema Park gişelerinde T.C (Türkiye Cumhuriyeti) kimlik belgesi ibrazında bulunulması zorunludur.

Tema Park bileti kullanımlarında 0-14 yaş aralığındaki çocuklar T.C Kimlik belgelerini yanlarında bulundurma ve gişeye göstermek zorundadırlar.

0-14 yaş aralığındaki çocuklar ancak ebeveynleri ile beraber Tema Park’a giriş yapabilirler. 15 yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından küçük olamaz.

Kampanya Kayıt Noktasına ilgili tutardaki fişler ile beraber gidilip kayıt işleminin yaptırılması ve ücretsiz bilet kuponunun teslim alınması gerekir.

Bu kampanyaya İsfanbul Alışveriş Caddeleri içerisinde bulunan döviz bürosu, bankalar ve ATM’lerden alınan makbuz ve ödeme fişleri, tütün ve tütün mamulleri, şans ve talih oyunları harcamaları, hediye çeki alışverişleri, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından yapılan fatura ödemeleri dahil değildir.

Bu kuponlar para ile satılamaz.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

İsfanbul Alışveriş Caddeleri çalışanları bu kampanyaya katılamaz.

İsfanbul Alışveriş Caddeleri kampanya ve kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tema Park bilet hediyesi kazanan misafirlerimiz biletlerini tema parkın çalışma saatleri içinde ve açık olduğu tarihlerde kullanabilirler. Haftalık olarak Tema Parkın açık-kapalı olduğu günleri www.isfanbul.com. Web sitesinden veya @isfanbul instagram sayfasından takip etme sorumluluğu misafirlerimize aittir.